UUDISED

2023 MUUSIKALAVASTUS

legendaarne lavastus tuleb taas

Kaunimad aastad su elus - 30 aastat hiljem
Lavale astuvad Hannes Kaljujärv, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Toomas Lunge  ja Indrek Kalda ehk kolmkümmend aastat koos tegutsenud Kaunimate Aastate Vennaskond. Üle mitmete aastate astub kontertidel külalisena üles ka vennaskonna algviisikusse kuulunud Rain Simmul.

Vaata lähemalt
2022 KEVADKOTSERDID

LAS JÄÄDA KÕIK, MIS HEA

Kevad on käes ja taas tulekul ka Kaunimate Aastate Vennaskonna kevadkontserdid.

Vaata lähemalt
1. AUGUSTIL 2021 EMAJÕE SUVETEATER 25

25 suve südames

Emajõe Suveteatri juubelihooaja puhul teeb Kaunimate Aastate Vennaskond meeleoluka muusikalise tagasivaate 25 unustamatule teatrisuvele, esitades parimaid laule suveteatri lavastustest.

VAATA LÄHEMALT
2021 KONTSERDID

UUS KAVA VAATAB SÄRAVATESSE SEITSMEKÜMNENDATESSE

Taas on Kaunimate Aastate Vennaskond oma publikut uue kontsertkavaga rõõmustamas!
Andres, Hannes, Jüri, Indrek ja Toomas on nostalgilise tagasivaatena kimpu kogunud oma noorus- ja kujunemisaja olulisemad laulud „säravatest seitsmekümnendatest“.

 

VAATA LÄHEMALT
KEVAD 2019 UUS PLAAT

EUROVISIOONI KAUNIMAD LAULUD JÕUDSID PLAADILE

Kaunimate Aastate Vennaskonna fännidel on taas võimalus oma muusikakollektsiooni täiendada. 2019. aasta plaadilt leiab 14 värsket salvestust, mille hulgas on ka uued lood Toomas Lungelt, Jüri Lumistelt, Indrek Kaldalt, Priit Pajusaarelt ja Urmas Kõivult.
Plaati saab osta kontsertidelt ja Karlova Teatrist. 

PLAADIKOGUMIK

KULLAFONDI KAUNIMAD LOOD

6. veebruaril 2018 täiendas Hitivabrik “Eesti kullafondi” kollektsiooni Kaunimate Aastate Vennaskonna kogumikuga.
Plaadikolmikusse on koondatud läbilõige Kaunimate Aastate Vennaskonna lavateekonnast 25 aasta jooksul - Kulno Süvalepa legendaarsetest lauludest, aegumatutest šlaagritest ja temperamentsetest lõunamaistest viisidest vennaskondlaste omaloominguni. Kolmel plaadil on kokku 52 lugu, äratundmisrõõmu pakkuvaid meloodiaid on neisse põimitud aga tunduvalt rohkem.
Kogumikku saatvast trükisest leiab meeleolukaid mälestuspilte vennaskonna liikmetelt ja kauaaegselt kaasteeliselt Indrek Hirvelt. Oma südamlikud kommentaarid on vihikusse lisanud Reet Linna, Krista Aru ja Laine Randjärv.Kaunimate aastate vennaskond

 

Kaunimate Aastate Vennaskonna liikmed sattusid juba enam kui paarikümne aasta eest Tartus kokku pooljuhuslikult tänu Kulno Süvalepa lauludele, mida ülikoolilinna teatriseltskondades laulda armastati. Kui noormehed 1993. aastal Vanemuise ovaalsaalis omaalgatusliku laulukavaga publiku ja Vanemuise tollaste juhtide hindavate pilkude ette astusid, olid nii mõnelgi neist põlved pisut nõrgad ja närvipuna palgeil.

 

Nüüdseks aga tunnevad Toomas Lunge, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv ja Indrek Kalda end lavalaudadel musitseerides kui kalad vees. Vaba ja loominguline lavaolek ning kauaaegses koostegutsemises kujunenud ansamblitunnetus on Kaunimate Vennaskonna trumpideks. Soe energia kandub ka saali: kuigi ansambel on olnud algusest peale iseäranis naisterahvaste lemmik, leiavad ka härrad publiku seas end õige pea pärast esimeste nootide kõlamist kinganinaga rütmi kaasa löömas ja naljatluste üle muigamas.

 KONTAKT

 

Mitmehäälne meeltlahutav meestelaul. Kupleed, laulukavad ja etendused.

Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ning kui kohti jätkub, siis enne kontserdi algust kohapeal.

 

Andres Dvinjaninov
andres@suveteater.ee
tel: +372 50 68 165

Toomas Lunge
toomas.lunge@gmail.com
tel: +372 51 04 474

 Toetajad

tartu.pngkaubamaja.png